UITSLAG 34STE



Uitslag 34ste Kuukse elfkroegetocht

1. Café-Tapperij Kansas, heren 9.17 min
Bastian van den Hoogen en Camiel Smits
Winnaars 34ste Kuukse elfkroegetocht
Beste kroegteam
Derde tijd Muur van Toebes

2. Café Toebes 9.49 min
Marco Arts en Mark van Lanen

3. Spinners / Ut word wa 2 9.59 min
Tom van der Laan en Dennis Heijl

4. Gratis bier aan de bar 10.40 min
Kees van Strijp en Ruben Coenders

5. Verkerk Verhuur 10.46 min
Joris Verkerk en Hanneke Berndsen
Eerste tijd Muur van Toebes

6. Café Goei Volluk 10.52 min
Nathan van den Hoogen en Wijnand Blanken van den Berg
Tweede tijd Muur van Toebes

7. Café Taurus 11.21 min
Suzan Hendrickx en Thomas Hendrickx

8. Autohulpdienst Ben Heiltjes 11.24 min
Robert Heiltjes en Martijn Straatman

9. Fred & Ed 11.45 min
Thomas Hulshof en Julius den Hartog

10. Schouwburg Cuijk 11.49 min
Daan Derks en Emiel Cöp

11. Café Taurus - CV de Eikels 11.52 min
Ferdy Schimmel en Sander Rijnders

12. Inspyratiestrijders 11.59 min
Elize van den Berg en Sandy Driessen
Beste Damesteam

13. Cafe-Tapperij Kansas, Lia’s Ladies 12.05 min
Charlotte Reijs en Sophie van Mullekom

14. De zusjes van 12.14 min
Febe Verkerk en Patricia Verkerk

15. Red & Yellow 13.22 min
Denise Gijsen en Marissa Beverloo

16. Café Bar le Duc 13.42 min
Willem van Tilburg en Lukas Martens
Winnaars ORL-Prijs Best verklede team

17. Proboom 14.04 min
Stef Vergeest en Joep Hermanussen

18. De Klussers 14.15 min
Sjaak Verkerk en Hans Iseke

19. De Eilandhoppers 14.19 min
Loes van Lankveld en Daisy Kluthousen

20. CV Altiedurst 14.34 min
Tim Noij en Koen van de Wijst

21. BV de Haagsestraat 14.41 min
Tim van Boekel en Steven Jacobs

22. Karnavalsgezelschap de Nölers 15.13 min
Niels Hendriks (prins) en Richard van Geffen (adjudant)

23. Café de Posthoorn 15.48 min
Noelle Kuenen en Esmee Kuenen

24. Restaurant Smaak 16.25 min
Eline Broekmans en Saskia Kamps

25. Café D’n Dino 16.37 min
Wout Mulders en Roel Gerrits

26. Café de Bond 16.53 min
Vincie Gijsbers en Ellen Eldijk

27. Ien & Ien on tour 16.58 min
Ine Swinkels en Ineke de Bruin

28. Kaniballen 17.05 min
Felix Hendriks en Luuc Evers

29. SBMG St Agatha 17.18 min
Siem Bloemen en Raymond Gal

30. Arts Evenementen 18.49 min
Paul van de Wardt en Joep Stuart

31. Nimweegse Banditekes 19.26 min
Najade Kuppen en Robby Salters



TOT
VOLGEND
JAAR!

#KUUKSE11
LAATSTE
TWIETS
 
Samensmelting ❤️! #trots #doorzetters #kuukse11 https://t.co/4OsvGeEFyD
Een nieuwe mijlpaal, ons eigen drankje: Zatte Zoef! #kuukse11 #carnaval #shotje https://t.co/8s3UQVbuO2
RT @alei55: Joris Verkerk wint proloog Elfkroegetocht. Volgers komen nu binnen @cuijksweekblad @elfkroegetocht https://t.co/DuLNhnnaMQ
Durf jij deze ultieme proef aan? Kom dan naar de 34ste Kuukse elfkroegetocht! 🍍🌴🥥🎉 Bekijk nu de video-trailer door… https://t.co/6MS7kwfekv
Benut je talent en schrijf je in voor de wedstrijd van de Kuukse elfkroegetocht! #kuukse11 #rolschaatsen #diehards https://t.co/KgdGXwGItE
MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR